کارخانه قالیشویی معتبر چهلستون در برق آلستوم

همه ساله با نزدیک شدن به ایام عید، مردم سراسر کشور شروع به انجام سنت دیرینه‌ی خانه‌تکانی می‌کنند تا برای پذیرایی از سال نو آماده شوند. در این روزها مردم به شستشوی فرش های خود می‌پردازند و آن‌ها را پس از شستشو روی دیوارهای منازل آویزان می‌کنند. در این حین سارقان از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را می‌برند و در قالب شرکت‌های قالیشویی یا از روی دیوار منازل اقدام به سرقت فرش‌ها می‌کنند.

بهترین قالیشویی تهران

هم‌زمان با روزهای پایانی سال، مردم ایران همواره به خانه‌تکانی می‌پردازند. هنوز هم عده‌ی زیادی از مردم برای شستشوی فرش های خود در خانه اقدام می‌کنند، بعضی دیگر نیز، فرش‌های خود را جهت شستشو به کارخانه قالی شویی می‌سپرند. شرکت‌هایی که گاه و بیگاه تراکت‌های تبلیغاتی آن‌ها را لای درب منازل می‌بینیم. این مراکز با تبلیغات وسیع به دنبال جذب مشتری بیشتری هستند. اما آیا اعتماد کردن به این شرکت‌ها کار آسانی است؟ پاسخ این پرسش را در ادامه خواهیم داد.
سارقان همیشه به دنبال ایجاد فرصت‌هایی برای پر کردن جیبشان از بیت‌المال هستند. همه ساله در نزدیکی ایام عید، پرونده‌های سرقت فرش بسیار زیادی در اداره پلیس تشکیل می‌شوند. یکی از مال‌باخته‌ها پس از مراجعه به مرکز پلیس ادعا کرد:
• «هنگامی که با یک تراکت مبنی بر شستشوی قالی با کمترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان مواجه شدم بدون اینکه به آدرس و سایر مشخصات این شرکت جعلی توجه کنم تصور کردم که فعالیت آن‌ها قانونی است.»

شنیدن توضیحات سرهنگ عباسعلی محمدیان نیز خالی از لطف نیست:
• «بعضی از شرکت‌های قالی شویی بدون اینکه اشاره‌ای به آدرس کارگاه خود کنند، اقدام به پخش تراکت در خانه‌ها می‌کنند. بعضی دیگر از این شرکت‌ها نیز با اجاره بهای بالا و تهیه‌ی اسناد جعلی، به مدت کوتاهی اقدام به فعالیت در این حوزه نموده و پس از جمع‌آوری تعداد زیادی فرش و مبلمان گرانبها، به یک باره دفتر کار خود را تعطیل می‌کنند و ناپدید می‌شوند.»
برای گرفتار نشدن در دام این‌گونه شرکت‌ها بهتر است هم‌وطنان قبل از هر چیزی به معتبر بودن آن شرکت توجه کنند و در هنگام تحویل فرش، از پرسنل این شرکت‌ها درخواست کارت شناسایی، فاکتور و مدارک معتبر کنند. همچنین برای جلوگیری از سرقت فرش‌ها از روی دیوار، محل آویزان کردن آن‌ها را روی دیوارهای کوتاه انتخاب نکنند.
کارخانه قالیشویی معتبر چهلستون در برق آلستوم مفتخر است تا سال‌ها فعالیت درخشان در این صنعت کشور، به عنوان یکی از معتبرترین و به‌روزترین شرکت‌های نظافت و شستشو در سراسر کشور به همشهریان گرامی تهرانی خدمت‌رسانی نماید. گفتنی است این شرکت عضو اتحادیه‌ی قالیشویان بوده و دارای مجوز بسیار معتبری است.

درباره ما

قالیشویی چهلستون با انواع خدمات از قبیل:

بازسازی و مرمت ریشه بافی
خشکشویی مبل و موکت شستشو
شستشوی مبلمان دارکشی
شستشوی موکت رنگبرداری  

مناطق تحت پوشش

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی تجریش

قالیشویی جردن

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی ستارخان

قالیشویی صادقیه

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی نیاوران

قالیشویی ونک

قالیشویی پاسداران

قالیشویی پونک

قالیشویی گیشا

قالیشویی پیروزی

قالیشویی شهران

قالیشویی شهرک غرب

 قالیشویی پونک

قالیشویی مرزداران

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی شهدا

قالیشویی سئول

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی غرب تهران

 

تماس با ما

 (شعبه مرکزی قالیشویی)

44405070

قالیشویی امیرآباد-فاطمی

88043800

قالیشویی گیشا – مرزداران

88572572

قالیشویی شادمان-بهبودی

66554203

قالیشویی پونک-اشرفی

44452410

قالیشویی صادقیه

44428346

قالیشویی جنت آباد – باغ فیض

44405070

قالیشویی شهران – شهرزیبا

44332150

قالیشویی شمیرانات

26202060

قالیشویی ستارخان-آزادی

66554202

بالا