اندازه مناسب فرش | کارخانه قالیشویی در همایون شهر تهران

یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید فرش، ابعاد آن است. انتخاب ابعادی بزرگتر از ابعاد مکان قرارگیری هر فرش موجب تاخوردگی کناره‌های آن می‌شود. توصیه می‌شود در هنگام مشاهده هرگونه تاخوردگی، پوسیدگی و پارگی در فرش، سریعاً آن را جهت ترمیم به بهترین قالی شویی ارسال کنید.

 

بهترین سایز فرش

چند ماه پیش محمد به اتفاق همسرش برای خرید فرش به یکی از فرش‌فروشی‌های تهران رفت و اقدام به خرید یک تخته فرش با ابعاد بزرگ نمود.
«در هنگام خرید فرش یکی از نکات حائز اهمیت انتخاب ابعاد مناسب برای آن است »

پس از گذشت حدود یک سال از خرید فرش، محمد بطور اتفاقی متوجه وجود پارگی و شکستگی‌هایی در قسمت‌هایی از فرش شد و بلافاصله با کارخانه قالیشویی چهلستون تماس گرفت. هنگامی که پرسنل شرکت ما به منزل ایشان مراجعه کردند، محمد گفت:
• «با توجه به اینکه سال قبل مستأجر بودم اقدام به خرید یک تخته فرش بزرگ کردم تا اگر در طی سال‌های آینده شرایط مهیا شد و خانه‌ای خریدم بتوانم از آن در منزل شخصی‌ام استفاده کنم. اما ابعاد فرش انتخاب‌شده با ابعاد اتاق سازگار نبود و مجبور به تا زدن گوشه‌های آن شدم. تا اینکه امروز همسرم در هنگام جارو زدن اتاق متوجه شکستگی قسمت‌های تاخورده‌ی فرش شد.»

به یاد داشته باشید که در صورتی که استفاده از فرش‌های بزرگ در اتاق‌هایی با ابعاد کوچکتر، ممکن است در درازمدت شکستگی‌ها و پارگی‌هایی در قسمت‌های تاخورده ایجاد شوند و به مرور از عمر فرش بکاهند. بسیاری از عواملی که باعث ایجاد نقص در فرش‌ها می‌شوند، به دلیل انتخاب نامناسب نوع و اندازه مناسب فرش در زمان خرید هستند.
• «پس از تماس با شرکت چهلستون و کمک گرفتن از آن‌ها برای برطرف کردن مشکلات ایجادشده در فرش، مجدداً حس خوب زیبایی به منزلم بازگشته.»

 

قالی شویی تهران

قالیشویی چهلستون در همایون شهر تهران مفتخر است تا با کمک استادکارانی باتجربه و متخصص حس خوب زیبایی را به فرش شما بازگرداند. اگر به دنبال یک رفوگر زبردست می‌گردید کافیست تا با ما تماس بگیرید. شما می‌توانید در 24 ساعت شبانه‌روز با ما تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پس از انجام بررسی‌های لازم و طی کردن مراحل شستشو، رفو و ... فرش شما را صحیح و سالم مانند روز اول درب منزل به شما تحویل خواهند داد.


درباره ما

قالیشویی چهلستون با انواع خدمات از قبیل:

بازسازی و مرمت ریشه بافی
خشکشویی مبل و موکت شستشو
شستشوی مبلمان دارکشی
شستشوی موکت رنگبرداری  

مناطق تحت پوشش

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی تجریش

قالیشویی جردن

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی ستارخان

قالیشویی صادقیه

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی نیاوران

قالیشویی ونک

قالیشویی پاسداران

قالیشویی پونک

قالیشویی گیشا

قالیشویی پیروزی

قالیشویی شهران

قالیشویی شهرک غرب

 قالیشویی پونک

قالیشویی مرزداران

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی شهدا

قالیشویی سئول

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی غرب تهران

 

تماس با ما

 (شعبه مرکزی قالیشویی)

44405070

قالیشویی امیرآباد-فاطمی

88043800

قالیشویی گیشا – مرزداران

88572572

قالیشویی شادمان-بهبودی

66554203

قالیشویی پونک-اشرفی

44452410

قالیشویی صادقیه

44428346

قالیشویی جنت آباد – باغ فیض

44405070

قالیشویی شهران – شهرزیبا

44332150

قالیشویی شمیرانات

26202060

قالیشویی ستارخان-آزادی

66554202

بالا