قالیشویی آنلاین در شهرک غرب تهران | فرش ایرانی در امریکا

با اینکه امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که هزینه بسیاری را برای فرشی بپردازد که آن را زیر پای خود قرار دهد یا آن را روی دیوار بیاویزد، هنوز افرادی هستند که به این نوع کالای باارزش علاقه دارند. با این حال روند درخواست فرش دستباف ایرانی در چند سال اخیر با کاهش روبه‌رو بوده است.

 

قالیشویی خوب در غرب تهران

آمریکا یکی از کشورهایی است که در آن فرش دستباف ایرانی قیمت بسیار بالایی دارد. برای مثال در نیویورک قیمت یک خانه در منطقه منهتن می‌تواند به 3.5 میلیون دلار نیز برسد این در حالی است که قیمت یک فرش نفیس ایرانی چیزی در همین حدود در گالری‌های نیویورک است. برای سال‌ها فرش دستباف ایرانی که سال‌ها برای ساخت آن زحمت کشیده می‌شود، حرف اول را در خانه ثروتمندان آمریکایی می‌زد. اما بعد از مدتی بازار پر از فرش‌های تقلبی با ظاهری شبیه به فرش‌های آنتیک ایرانی شد. در نتیجه این موضوع، سلایق افراد تغییر کرد و مردم از این موضوع آگاه شدند که فرشی که خریداری می‌کنند ممکن است در آینده نه چندان دور دارای ارزش خاصی نباشد!
«برایان سایر» یکی از دیزاینرهای داخلی معروف نیویورک که برای مدونا خواننده معروف امریکایی طراحی انجام داده است می‌گوید: «به همین دلیل است که ما دیگر مشتریان خود را به سمت فرش‌های بسیار گران‌قیمت نمی‌بریم، بیشتر اوقات این فرش‌ها بیشتر از اینکه ارزشمند باشند برای ما دردسر ایجاد می‌کنند.» زیرا در میان فرش‌های نفیس و گرانبها فرش‌هایی پیدا می‌شوند که ارزش چندانی ندارند اما در نیویورک با قیمت زیادی به فروش می‌رسند. این باعث می‌شود که نگاه طراحان و خریداران به فرش کمی نگران‌کننده باشد. در این رابطه نیز افرادی بازداشت شده‌اند.
اما گذشته از تمام این موارد با این حال افرادی هستند که ترجیح می‌دهند یک کالای گرانبهای هنری را که با دستان هنرمندان ایرانی ساخته شده، خریداری کنند و حاضرند قیمت بالایی را نیز برای آن بپردازند. جدای از تمام این موارد فرش‌های نفیس نیاز به نگهداری خاصی نیز دارند و باید با دقت از آن‌ها نگهداری کرد.

قالیشویی آنلاین چهلستون در شهرک غرب تهران یکی از معدود قالیشویی های تهران است که دارای تخصص لازم برای شستشوی فرش‌های نفیس ایرانی است.

درباره ما

قالیشویی چهلستون با انواع خدمات از قبیل:

بازسازی و مرمت ریشه بافی
خشکشویی مبل و موکت شستشو
شستشوی مبلمان دارکشی
شستشوی موکت رنگبرداری  

مناطق تحت پوشش

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی تجریش

قالیشویی جردن

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی ستارخان

قالیشویی صادقیه

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی نیاوران

قالیشویی ونک

قالیشویی پاسداران

قالیشویی پونک

قالیشویی گیشا

قالیشویی پیروزی

قالیشویی شهران

قالیشویی شهرک غرب

 قالیشویی پونک

قالیشویی مرزداران

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی شهدا

قالیشویی سئول

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی غرب تهران

 

تماس با ما

 (شعبه مرکزی قالیشویی)

44405070

قالیشویی امیرآباد-فاطمی

88043800

قالیشویی گیشا – مرزداران

88572572

قالیشویی شادمان-بهبودی

66554203

قالیشویی پونک-اشرفی

44452410

قالیشویی صادقیه

44428346

قالیشویی جنت آباد – باغ فیض

44405070

قالیشویی شهران – شهرزیبا

44332150

قالیشویی شمیرانات

26202060

قالیشویی ستارخان-آزادی

66554202

بالا