شستشوی فرش در خانه هزینه‌های زیادی را برای صاحبان فرش‌ها به دنبال دارد. هزینه‌هایی مانند هزینه آب و برق مصرفی تنها نمونه‌هایی از این هزینه‌ها هستند. برای کمتر کردن هزینه‌های زندگی و همچنین بهبود شستشوی فرش‌ها باید در کنار داشتن تفکر اقتصادی، نظافت را به صورت اصولی انجام داد.

 

مزیت بهترین قالی شویی نارمک

امروزه در بیشتر مکان‌ها برای زیباسازی فضا از فرش‌ها استفاده می‌شود. علاوه بر این، استفاده از این کالاهای زیبا، موجب تهویه مطبوع شده و در کاهش ابتلای اعضای خانواده به بیماری‌های مختلف نقشی پر رنگ دارد، اما اگر تصور می‌کنید که با روش‌های شستشوی سنتی و جارو کردن، فرش به طور کامل تمیز می‌شود کاملاً در اشتباهید! زیرا با انجام این کارها تنها بخشی از آلودگی‌های سطحی فرش برطرف شده و آنچه که در اعماق فرش نفوذ کرده در آن باقی می‌ماند.
مواد ریز باقی‌مانده در اعماق فرش، با گذشت زمان چهره زیبای فرش را مات می‌کنند و در صورت چرب بودن این مواد، گرد و غبار بیشتری را به آن جذب می‌کنند. برای از بین بردن این نوع آلودگی‌ها بهتر است هر چه زودتر دست به کار شوید و برای پاک کردن آن‌ها تلاش کنید.
بهترین روش برای از بین بردن این نوع آلودگی‌ها، شستشوی فرش است. شستشو در شرکت شستشو به کمک دستگاه‌های مدرن می‌تواند تمیز شدن کامل فرش را تضمین کند. به همین دلیل بهتر است فرش را برای شست و شو به بهترین قالیشویی تهران ارسال کنید. با انجام این کار مجدداً چهره زیبای فرش به آن باز خواهد گشت و همه چربی‌ها و گرد و غبار موجود در اعماق تار و پود فرش از آن پاک خواهند شد. علاوه بر این، با شستن فرش در چنین شرکتی از سایر هزینه‌های شما نیز کاسته می‌شود و زمانی را که باید صرف شستشوی آن در خانه می‌کردید، کاملاً در اختیار خواهید داشت.
می‌دانیم که میکروب‌ها در محیط های گرم، مرطوب و کم‌نور رشد می‌کنند. هنگامی که گلدانی روی فرش قرار می‌گیرد یا مقدار کمی آب روی فرش بریزد، رطوبت ایجاد شده موجب افزایش رشد قارچ‌ها و میکروب‌ها می‌شود.  این اتفاق سبب می‌شود تا فضای اتاق آلوده شده و برای اعضای خانواده مشکلات تنفسی و بیماری‌های مختلفی ایجاد شود.
قالیشویی چهلستون در نارمک تهران، مجهز به انواع ماشین آلات صنعتی و مدرن بوده و با استفاده از پرسنلی کارآزموده همواره سعی بر آن داشته تا بهترین کیفیت شستشو را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. به منظور رفاه حال مشتریان گرامی، بصورت شبانه روزی در هفت روز هفته آماده پاسخگویی به شما همشهریان تهرانی عزیز هستیم.

درباره ما

قالیشویی چهلستون با انواع خدمات از قبیل:

بازسازی و مرمت ریشه بافی
خشکشویی مبل و موکت شستشو
شستشوی مبلمان دارکشی
شستشوی موکت رنگبرداری  

مناطق تحت پوشش

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی تجریش

قالیشویی جردن

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی ستارخان

قالیشویی صادقیه

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی نیاوران

قالیشویی ونک

قالیشویی پاسداران

قالیشویی پونک

قالیشویی گیشا

قالیشویی پیروزی

قالیشویی شهران

قالیشویی شهرک غرب

 قالیشویی پونک

قالیشویی مرزداران

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی شهدا

قالیشویی سئول

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی غرب تهران

 

تماس با ما

 (شعبه مرکزی قالیشویی)

44405070

قالیشویی امیرآباد-فاطمی

88043800

قالیشویی گیشا – مرزداران

88572572

قالیشویی شادمان-بهبودی

66554203

قالیشویی پونک-اشرفی

44452410

قالیشویی صادقیه

44428346

قالیشویی جنت آباد – باغ فیض

44405070

قالیشویی شهران – شهرزیبا

44332150

قالیشویی شمیرانات

26202060

قالیشویی ستارخان-آزادی

66554202

بالا