قالیشویی خوب در غرب تهران | مزایا و معایب فرش

پاکیزگی همیشه حس خوبی را به همه ما می‌دهد. پاکیزگی فرش‌ها نیز چنین حسی را در وجودمان ایجاد می‌کند. تمیزی فرش‌ها برای سلامت همه‌ی افراد خانواده اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل مراقبت از فرش‌ها بسیار ضروری به نظر می‌رسد. قالیشویی آنلاین چهلستون قصد دارد در این مطلب شما را با بخشی از مزایا و معایب فرش آشنا کند.

 

معایب فرش ماشینی | مزایا و معایب فرش ابریشمی

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، یکی از مزایای مهم تمیز بودن فرش‌ها، تضمین سلامتی اعضای خانواده است. بسیاری از بیماری‌های تنفسی از جمله آسم، آلرژی و اگزما در اثر استفاده از فرش‌های پر از گرد و غبار و کثیف به وجود می‌آیند. هنگامی که فرش پا می‌خورد، عوامل بیماری‌زا از آن جدا شده و در هوا پراکنده می‌شوند. این مواد بسیار ریز وارد سیستم تنفسی انسان شده و باعث ابتلای فرد به انواع بیماری‌های تنفسی می‌شوند. بنابراین لزوم پاکیزگی فرش‌ها روشن‌تر شده و نیاز به برنامه‌ریزی مرتبی دارد.
فرش‌ها مانند فیلترهای هوا عمل می‌کنند و همه‌ی گرد و غبار معلق در هوا، ویروس‌ها و مایت‌ها را در خود جذب می‌کنند. نظافت فرش‌ها مزایای زیادی به همراه دارد که ما تا کنون فقط به یکی دو مورد از آن‌ها اشاره کرده‌ایم. یکی دیگر از مزایای نظافت فرش، افزایش طول عمر آن است. مالکین فرش عمدتاً پس از مدتی استفاده از آن‌ها، تمایل به تعویضشان دارند. بنابراین در صورت حفظ نظافت فرش، می‌توانید با قیمت بهتری آن‌ها را به فروش برسانید.
اما در کنار همه‌ی این مزایا، بافت فرش به گونه‌ای است که مکان مناسبی برای رشد انواع میکروب‌ها و حشرات ریز است و به دلیل اینکه فرش‌ها تمام گرد و غبار موجود در هوا را در خود نگاه می‌دارند، برای جلوگیری از آثار زیان‌بار تکثیر هر چه بیشتر حشرات ریز و انبار شدن گرد و غبار در فرش، باید نظافت فرش به طور مرتب انجام شود.

 

قالی شویی در تهران

انجام نظافت در منزل کار بسیار سختی نیست و به راحتی می‌توان با استفاده از جاروبرقی این کار را انجام داد. در برخی موارد دیگر نمی‌توان با انجام یک جاروی ساده همه گرد و غبار و آلودگی‌های موجود در فرش را از آن خارج کرد. در این‌گونه موارد بهتر است فرش خود را در یک کارخانه حرفه‌ای شستشو کنید. کارخانه چهلستون یک قالیشویی خوب در غرب تهران است که انواع خدمات مرتبط با این حوزه را برای شهروندان تهرانی ارائه می‌دهد. پس از آگاهی از خدمات ما می‌توانید از طریق مراجعه‌ی حضوری، تلفنی و اینترنتی اقدام به ثبت سفارشات خود نمایید.

شما می‌توانید از منوی گالری تصاویر، عکس‌های مربوط به نظافت و تمیزکاری فرش را مشاهده کنید.

درباره ما

قالیشویی چهلستون با انواع خدمات از قبیل:

بازسازی و مرمت ریشه بافی
خشکشویی مبل و موکت شستشو
شستشوی مبلمان دارکشی
شستشوی موکت رنگبرداری  

مناطق تحت پوشش

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی تجریش

قالیشویی جردن

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی ستارخان

قالیشویی صادقیه

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی نیاوران

قالیشویی ونک

قالیشویی پاسداران

قالیشویی پونک

قالیشویی گیشا

قالیشویی پیروزی

قالیشویی شهران

قالیشویی شهرک غرب

 قالیشویی پونک

قالیشویی مرزداران

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی شهدا

قالیشویی سئول

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی غرب تهران

 

تماس با ما

 (شعبه مرکزی قالیشویی)

44405070

قالیشویی امیرآباد-فاطمی

88043800

قالیشویی گیشا – مرزداران

88572572

قالیشویی شادمان-بهبودی

66554203

قالیشویی پونک-اشرفی

44452410

قالیشویی صادقیه

44428346

قالیشویی جنت آباد – باغ فیض

44405070

قالیشویی شهران – شهرزیبا

44332150

قالیشویی شمیرانات

26202060

قالیشویی ستارخان-آزادی

66554202

بالا