قالیشویی خوب در ایوانک تهران | ضرورت استفاده از قالی شویی

شستشوی فرش در منزل مشکلات بسیاری را به همراه دارد. در کنار این مشکلات هزینه آب و برق مصرفی نیز اضافه می‌شوند. اگر از همه این مشقت‌ها بگذریم، باید بدانیم که روش‌های صحیح شستشوی فرش چگونه‌اند. کارخانه قالیشویی چهلستون در اینجا نکاتی پیرامون ضرورت استفاده از قالی شویی را برمی‌شمارد.

قالی شویی در محدوده ایوانک تهران

از قدیم الایام و بر اساس سنتی قدیمی ایرانیان در نزدیکی ایام عید شروع به خانه‌تکانی می‌کردند و در این روزها یکی از کارهایی که قطعاً انجام می‌شد، شستشوی فرش‌های خانه بود. با گذشت زمان، کوچکتر شدن خانه‌ها، ماشینی شدن کارها، کمبود وقت و ... سبب شدند تا زمان و مکان کافی برای شست و شوی فرش‌ها در دسترس نباشد و به همین دلایل شرکت‌هایی در این زمینه به وجود آمدند تا نیاز جامعه را برطرف کنند. امروزه همچنان عده‌ای از مردم از شستشوی خانگی برای تمیز کردن فرش‌ها استفاده می‌کنند اما با توجه به مکانیزه بودن شرکت‌های مذکور، نظافت فرش‌ها در این مکان‌ها بسیار به صرفه‌تر خواهد بود.
بعضی از لکه‌ها و خرده‌های ریز روی فرش باعث ایجاد جلوه‌ای مات برای فرش می‌شوند. تعدادی از این لکه‌ها به قدری کوچکند که به راحتی قابل دیدن نیستند اما هنگامی که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، از زیبایی فرش به شدت می‌کاهند. شرکت‌های حرفه‌ای، با استفاده از روش بخارشویی، تمام لکه‌هایی که در عمق فرش نفوذ کرده‌اند را بطور کلی از بین می‌برند. بنابراین خوراکی‌های ریزی که در اعماق فرش نفوذ کرده‌اند و با جاروبرقی قابل تمیز کردن نیستند را می‌توان به راحتی با این روش از بین برد تا با این کار علاوه بر رسیدن به محیطی عاری از هرگونه باکتری، فرش دارای عمری بیشتر نیز شود.
لکه‌ها مشکلات دیگری نیز برای صاحبان فرش‌ها به وجود می‌آورند. از بین بردن لکه ها گاهی اوقات آنقدر مشکل می‌شود که تقریباً می‌توان گفت پاک کردن آن‌ها غیر ممکن است! شرکت ها با بکارگیری پرسنلی متخصص با انواع مواد شوینده آشنایی دارند و برای از بین بردن هر لکه‌ای، از مواد لکه بر خاصی استفاده می‌کنند. ممکن است در منزل به استفاده از مواد شوینده برای از بین بردن لکه‌ها از روی فرش اقدام کنید. اما این کار می‌تواند خسارات بسیار زیادی را متوجه فرش شما کند، زیرا عدم آشنایی با جنس الیاف بکار رفته در آن و ترکیبات تشکیل‌دهنده مواد شوینده، به راحتی می‌تواند رنگ فرش را ببرد و قسمت‌هایی از آن را دچار رنگ‌پریدگی کند. بنابراین ممکن است به فکر راه دیگری بیفتید!
یک راه دیگر برای از بین بردن لکه ها در خانه، خریداری یا اجاره کردن دستگاه‌های شوینده است، اما عدم آشنایی با اصول شستشو و لکه بری فرش، حتی با وجود استفاده از این دستگاه‌ها، در پاکیزگی فرش شما تأثیری ندارد.
با توجه به توضیحات گفته شده، شرکت قالیشویی خوب چهلستون در ایوانک تهران، بهترین خدمات را در سطح کیفی بین‌المللی به شما ارائه می‌دهد. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

درباره ما

قالیشویی چهلستون با انواع خدمات از قبیل:

بازسازی و مرمت ریشه بافی
خشکشویی مبل و موکت شستشو
شستشوی مبلمان دارکشی
شستشوی موکت رنگبرداری  

مناطق تحت پوشش

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی تجریش

قالیشویی جردن

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی ستارخان

قالیشویی صادقیه

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی نیاوران

قالیشویی ونک

قالیشویی پاسداران

قالیشویی پونک

قالیشویی گیشا

قالیشویی پیروزی

قالیشویی شهران

قالیشویی شهرک غرب

 قالیشویی پونک

قالیشویی مرزداران

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی شهدا

قالیشویی سئول

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی غرب تهران

 

تماس با ما

 (شعبه مرکزی قالیشویی)

44405070

قالیشویی امیرآباد-فاطمی

88043800

قالیشویی گیشا – مرزداران

88572572

قالیشویی شادمان-بهبودی

66554203

قالیشویی پونک-اشرفی

44452410

قالیشویی صادقیه

44428346

قالیشویی جنت آباد – باغ فیض

44405070

قالیشویی شهران – شهرزیبا

44332150

قالیشویی شمیرانات

26202060

قالیشویی ستارخان-آزادی

66554202

بالا