کارخانه قالیشویی چهلستون در فرحزاد تهران | نگهداری فرش

همه ما از وجود فرشی زیبا در منزل لذت می‌بریم، اما در صورت وجود پوسیدگی، پارگی، سوراخ یا لکه در فرش، از ارزش آن کاسته شده و فرش زیبایی خود را تا حدود زیادی از دست می‌دهد. سپردن یک فرش ارزشمند به یک قالیشویی خوب می‌تواند تا حدود زیادی از مشکلات فرش بکاهد و یک رفوگر ماهر می‌تواند دوباره زیبایی فرش را به آن بازگرداند.

 

رفوی فرش | ترمیم فرش | مرمت فرش

یک رفوگر ماهر بعد از ترمیم بخش‌های آسیب‌دیده‌ی یک فرش می‌تواند ارزش و زیبایی فرش را دوباره به آن بازگرداند. یافتن یک رفوگر ماهر کاری بسیار مشکل است و به همین دلیل بسیاری از مردم خودشان در پی حل این مشکلات هستند. راهکار مناسب برای رفوی فرش، سپردن آن‌ها به یک شرکت معتبر است تا کارشناسان این امر، با استفاده از روش‌های صحیح و اصولی، فرآیند ترمیم فرش شما را به اتمام برسانند.
فرش‌ها سرمایه‌های گرانبهایی هستند که معمولاً در همه خانه‌ها استفاده می‌شوند. سپردن یک فرش به یک شرکت شستشو شاید پر هزینه به نظر آید اما باید دید که آیا این کار ارزشش را دارد یا خیر؟! هنگامی که فردی غیر حرفه‌ای اقدام به رفوی قسمتی از فرش می‌کند، در واقع در حال وارد کردن خسارت بیشتری به فرش است. به هر حال با یک حساب سر انگشتی هم می‌توان به ارزش یک فرش پی برد. خریداری یک فرش نو هزینه‌های به مراتب بالاتری از ترمیم آن بر دوش شما می‌گذارد، بنابراین بهترین روش در برخورد با پوسیدگی‌ها و پارگی‌ها سپردن فرش‌ها به یک متخصص حرفه‌ای است.

 

قالی شویی چهلستون تهران | کار را به کاردان بسپارید

همانطور که اشاره شد، از شایع‌ترین آسیب‌هایی که به فرش وارد می‌شوند می‌توان به انواع سوختگی‌ها، پارگی، بیدخوردگی، رنگ پریدگی و لکه‌ها اشاره کرد. باقی ماندن رطوبت ناشی از ریختن مایعات بر روی فرش نیز از جمله دلایلی است که منجر به ایجاد بوی بد، کپک، قارچ و پوسیدگی در فرش می‌شود. از بین بردن هر کدام از این موارد نیاز به تخصص بالایی دارد و در صورت انجام هر کدام از آن‌ها در منزل توسط افراد مبتدی، قطعاً نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد. در همین راستا، کارخانه قالیشویی چهلستون در فرحزاد تهران با بکارگیری پرسنلی مجرب و استادکارانی با مهارت بسیار بالا آماده ارائه انواع خدمات مربوط به شستشو و ترمیم فرش می‌باشد.

درباره ما

قالیشویی چهلستون با انواع خدمات از قبیل:

بازسازی و مرمت ریشه بافی
خشکشویی مبل و موکت شستشو
شستشوی مبلمان دارکشی
شستشوی موکت رنگبرداری  

مناطق تحت پوشش

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی تجریش

قالیشویی جردن

قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی ستارخان

قالیشویی صادقیه

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی نیاوران

قالیشویی ونک

قالیشویی پاسداران

قالیشویی پونک

قالیشویی گیشا

قالیشویی پیروزی

قالیشویی شهران

قالیشویی شهرک غرب

 قالیشویی پونک

قالیشویی مرزداران

قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی شهدا

قالیشویی سئول

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی غرب تهران

 

تماس با ما

 (شعبه مرکزی قالیشویی)

44405070

قالیشویی امیرآباد-فاطمی

88043800

قالیشویی گیشا – مرزداران

88572572

قالیشویی شادمان-بهبودی

66554203

قالیشویی پونک-اشرفی

44452410

قالیشویی صادقیه

44428346

قالیشویی جنت آباد – باغ فیض

44405070

قالیشویی شهران – شهرزیبا

44332150

قالیشویی شمیرانات

26202060

قالیشویی ستارخان-آزادی

66554202

بالا